Новости дня 07.07
11.01.2019 08:00 893

Алексей Савченко: сельские амбулатории будут сданы уже в первом квартале 2019 года

Тема строительства 14 современных сельских амбулаторий в Николаевской области стала главной на совещании под председательством губернатора Николаевской области Алексея Савченко.

Об этом на своей странице в Facebook сообщает руководитель области  Алексей Савченко:

      Зі своїми заступниками, керівниками районів, ОТГ та підрядниками провів нараду щодо будівництва на Миколаївщині 14 сучасних сільських амбулаторій.

       Дякую Президенту України Петру Порошенку за розпочату реформу сільської медицини, адже маємо за пріоритет доступ до якісної первинної медичної допомоги саме в сільській місцевості.

       Закликав не затягувати будівельний процес, але, звісно, з урахуванням погодних умов. Прошу голів ОТГ, РДА зрозуміти і усвідомити, що сільська медицина - це саме те, з чим ви можете піти до людей.

       На нашій відповідальності - не тільки збудувати, але і запустити подальшу роботу цих амбулаторій. Наші громадяни заслуговують на гідні комфортні умови, кваліфіковану допомогу медиків та сучасне обладнання.

       Підрядники разом з керівниками на місцях запевнили, що всі амбулаторії будуть здані в першому кварталі 2019 року відповідно до плану-графіку виконання та фінансування робіт – із дотриманням всіх норм та застосуванням енергозберігаючих технологій.