Алексей Савченко: «Процессы, направленные на развитие Николаевской области невозможно остановить»

02 июня 2019, 07:30 329

Состоялась встреча губернатора Николаевской области Алексея Савченко с руководителями органов исполнительной власти и органов местного самоуправления области.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

На початку заходу присутні переглянули відео-фільм про проведену за 2,5 роки роботу та успіхи, яких вдалось досягти у різних сферах діяльності.

Зокрема, в освіті, медицині, соціальному забезпечені, інфраструктурі.

«Декілька тез, які б я хотів, щоб ми сьогодні підняли і почули. Перше: разом з вами ми розробили цілу низку програм, і ці процеси, які ми запустили – їх неможливо зупинити, їх можливо тільки покращити. Я знаю, що всі ви будете направляти своє життя на те, щоб наша Миколаївщина була найкращою, квітучою і щоб область розвивалася. Так збудоване українське законодавство, що Президент України формує свою команду, і я не маю права заважати. Я звернувся із заявою до Президента України, до Кабінету Міністрів України про звільнення і сподіваюся, що через певний час я отримаю рішення. Хочу наголосити, що український народ і Миколаївщина ніколи не повернеться в кайдани. Ніколи не буде зворотнього – що б не робили політики, які б гасла не лунали. Народ вже зовсім інший», - звернувся Олексій Савченко до присутніх в залі.

В ході зустрічі голова Миколаївської ОДА вручив відзнаки керівникам органів місцевого самоврядування, депутатам Миколаївської міської та обласної рад, керівникам районів та ОТГ за копітку працю на благо Миколаївщини.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *