20.02.2019 08:00 647

Алексей Савченко: «Продолжаем строительство современных спортивных площадок в Николаевской области»

Одним из приоритетных направлений работы областной власти в Николаевской области является развитие спорта, ведь это является залогом здорового будущего общества и нации. Об этом неоднократно говорит губернатор Николаевской области Алексей Савченко.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

      За словами голови ОДА Олексій Савченко, минулого року за державною програмою за рахунок співфінансування з державного, обласного та місцевих бюджетів, а це близько 21 млн грн, вже збудовано 14 футбольних майданчиків зі штучним покриттям. Цього року планується побудувати ще 10.

«За ініціативи та підтримки Президента Петра Порошенка та завдяки можливостям децентралізації ми створюємо для дітей та гідні умови навчання та розвитку. Зокрема - це і будівництво нових футбольних полів. Крім того, на 2019 рік ми розробили власну обласну програму, за якою плануємо будувати спортивні майданчики по всій області, і заклали на її виконання значні кошти – 50 млн грн», - підкреслив голова ОДА Олексій Савченко.

       Зазначимо, що в рамках реалізації державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» у 2019 році на Миколаївщині заплановано побудувати 10 футбольних полів зі штучним покриттям.

      Відтак, сучасні об’єкти спортивної інфраструктури незабаром з’являться у Миколаєві, Первомайську (2 майданчика), у Снігурівському районі, та в 6 об’єднаних територіальних громадах - Кам'яномостівській, Воскресенській, Арбузинській, Благодатненській, Галицинівській та Михайлівській.

       На найближчу перспективу планується будівництво по 10-12 таких спортивних майданчиків щороку.

       Додамо також, що в рамках розпочатого у 2017 році будівництва сучасного Палацу спорту на території Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності, наразі тут відбувається побудова сучасних багатофункціональних спортивних майданчиків: 2 сучасних універсальних критих спортивних майданчиків та 2 волейбольних майданчиків з штучним покриттям.

      Загальна вартість проекту становить майже 22 млн грн. Нагадаємо, що в 2018 році на території Миколаївської області завершилося будівництво 14 футбольних полів зі штучним покриттям.

      Джерелом фінансування будівництва були бюджети трьох рівнів: державний бюджет – майже 10,5 млн грн, обласний бюджет – близько 5 млн грн та місцеві бюджети ОТГ, районів і міста Вознесенська – 5,5 млн грн. Спортивні майданчики побудовано в 6 об’єднаних територіальних громадах - Баштанській, Коблівській, Галицинівській, Мостівській, Нечаянській, Чорноморській), в 5 районах – Вітовському, Кривоозерському, Братському, Казанківському, Березнегуватському (6 футбольних полів) та Вознесенську (2 футбольних поля).

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com