Новости дня 17.02
25.02.2019 16:48 260

Алексей Савченко: «Предоставление субсидий - важный инструмент поддержки наших граждан, который находится на постоянном контроле»

Органы областной власти осуществляют постоянный контроль, чтобы все те граждане, кто действительно нуждается в субсидии - гарантированно ее получили.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

Започаткована кілька років тому ініціатива надання прямої допомоги уразливим верствам населення у вигляді субсидій довела свою ефективність. Органи обласної влади здійснюють постійний контроль, аби всі ті громадяни, хто справді потребує субсидії – гарантовано її отримали. На цьому наголошує голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Важливим кроком вперед є і рішення про монетизацію субсидій – наразі Урядом визначений механізм монетизації та логістика виплат. Тому отримувачі субсидій додатково до пенсій тепер отримають і гроші субсидії.

«Це чітка позиція і Президента України Петра Порошенка, і Уряду – економічне зростання кожен має відчути на власній кишені. Надання субсидій – важливий інструмент соціальної підтримки наших громадян, який знаходиться на постійному контролі влади», — зазначає Олексій Савченко.

Так, станом на 1 січня 2019 року субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримує близько 105 тисяч сімей, що становить 24,2% від кількості домогосподарств.

Субсидію для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу призначено більше 27 тисячам сімей на загальну суму 84,3 млн грн. Крім того, з початку опалювального сезону 2018/2019 автоматично перераховано близько 63 тисяч справ.

Минулого ж року, із загальної кількості осіб, які звернулися (близько 60 тисяч сімей), субсидію призначено більше 41 тисячі сімей.

За 2018 рік за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам надано населенню пільги, передбачені чинним законодавством, на загальну суму 179,6 млн. грн , в тому числі на: оплату за житлово-комунальні послуги - на 164,6 млн грн; придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою - на 15 млн грн.

Всього ж пільгами охоплено більше 100 тисяч осіб – це 52 тисячі домогосподарств, що становить 12% від загальної кількості домогосподарств в області.