01.09.2018 20:20 2608

Алексей Савченко предложил журналисту встретиться на борцовском ковре

В пятницу, 31 августа во время пресс-конференции глава Николаевской ОГА Алексей Савченко предложил журналисту местного издания Ивану Казоре встретиться на борцовском ковре, а тот в свою очередь сделал встречный вызов.

Об этом пишут Niklife

Предложение возникло в ходе ответа на просьбу к Савченко дать оценку его собственным действиям во время инцидента, который произошел во время визита Петра Порошенко на государственное предприятие «Зоря-Машпроект». Тогда журналист Казора попытался задать Президенту вопрос, но потерпел фиаско.

— В понеділок стався інцидент, коли ви відштовхнули представника ЗМІ, -попросили Савченко объяснить, почему все случилось таким образом.

— Що ви маєте на увазі, що я повинен оцінювати? - переспросил Савченко.

— Вашу дію, коли ви відштовхнули представника ЗМІ, чому ви не дали можливість запитати? - прозвучал уточняющий вопрос.

Алексей Савченко предложил журналисту встретиться на борцовском ковреАлексей Савченко предложил журналисту встретиться на борцовском ковре

Отвечая на вопрос, Савченко повторил, что с большим уважением относится к журналистам, а к власти будто можно цепляться за каждое слово и даже закон, но вернулся в плоскость демократии.

— Демократія – це певні права та певні обов'язки [...]. Для цього потрібно звернутися із запитом, для цього існує брифінг або прес-підхід, який не передбачався на заводі. Для цього існують певні правила. Які ви (журналісти, - ред.) порушуєте, або хтось порушує і потім розповідає про демократію. Вибачте мене, що це за однобока демократія? Так не буває. Або ми всі однакові, або тоді вибачайте, ми всі різні. Є дослідження, які дали чіткі відповіді, що нічого не було в цьому інциденті. Але я вам все ж таки доведу до того, що ви кажете, що я когось відштовхнув. Мені соромно. За вас. Знаєте, чому соромно  мені за вас? Тому що я б хотів, щоб ви не брехали. Я б хотів, щоб ви завжди зі мною спілкувалися, як з чоловіком. Я відверто вам кажу, що якщо потрібно, я вам навіть можу продемонструвати ті фільми, які є у мене. Бо у мене є в житті деякі захоплення, спорт та якими я пишаюся. Я вам можу продемонструвати, якщо ви хочете, що буде з тою людиною, яку я відштовхну і які наслідки. Тому, вибачте мене, будь ласка, він сидить тут, він в гарному настрої, з великою посмішкою, - сказал Савченко.

— Просто я людина, яка теж займається спортом, - перебил Главу ОГА журналист, который образовал недоразумение во время визита Порошенко.

— Це мені сприймати, як виклик? - с улыбкой ответил Савченко.

— Ваше право сприймати, як захочете, - парировал Казора.

— Яка у вас вага? - уточнил Савченко.

 Близько 100 кілограм, - ответил журналист.

— Я вам предлагаю зустрітися на коврі. Я очікую відповідь, якщо вам треба подумати, то будь ласка, - сказал глава ОГА и повторил свое предложение.

— А потім ви приймете мою пропозицію, - продолжил журналист.

— Яку саме? - уточнил Глава ОГА.

— А я вам якийсь інший вид спорту запропоную, - ответил Казора, вероятно подразумевая американский футбол. Ранее журналист был игроком местной команды «Викинги».

— Знаєте, я вам скажу, що, на жаль, для вас «потім» не буде, - отрезал Савченко под смех всех присутствующих и продолжил, - я навіть можу сказати, через скільки секунд. На жаль, «потім» не буде для вас. Я просто ще раз кажу, друзі. Ми ж один одного знаємо, ми вже спілкувалися, ви ж знаєте, до речі, який я. Ви пам’ятаєте, коли ми з вами спілкувалися (с Казорой, - ред.) я сказав, це приватна розмова, а ви записували це на телефон. Я знаю, на що ви здатні. Відкинемо це й перейдемо в площину того, що я сказав. Нема такого, щоб я когось з вас штовхав. Ви знаєте, що буде, якщо я когось штовхну, та на цьому давайте поставимо крапку.

Также Савченко отметил, что произошедший инцидент не красит его участников и в целом николаевцев. В воюющей стране, по его словам, бегать на режимном объекте, имея понимание, что не будет пресс-подхода это прямая провокация и сотрудничество с агентами Российской Федерации. Как известно, о ситуации писал ряд пропагандистских средств массовой информации России.  

— Якщо ви граєте, щоб втратити Державу, то я вам відповім за будь-яку людину, я не дам цього зробити особисто. І більш того, я вас не бачив, ані добровольцем зі зброєю в 14 році. Я вас не бачив на теренах Збройних Сил України. Якщо хочете сьогодні довести свій патріотизм, довести свою потужність, будь ласка, шануйте [...]. Давайте відкинемо це, та більше не будемо ніколи до цих речей опускатися. Я буду запрошувати Президента, щоб він до нас приїжджав, щоб він нам допомагав.Тому що, будь-який приїзд Президента - це плюс для Миколаївщини, а не мінус, -резюмировал Савченко.

Алексей Савченко предложил журналисту встретиться на борцовском ковреАлексей Савченко предложил журналисту встретиться на борцовском ковре

Источник: niklife