20.03.2019 07:00 1055

Алексей Савченко: «От создания нового рейса “Николаев-Киев-Николаев” выигрывают все»

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко встретился с Президентом АО «МОТОР СІЧ» Вячеславом Богуслаевым для решения вопроса организации регулярных авиаперевозок по маршруту «Николаев-Киев-Николаев».

«Продовжуємо цілеспрямовано працювати задля розвитку нашої рідної Миколаївщини і рухаємося до поставленої мети – благополуччя і комфорт мешканців області. Не зміню переконання - жителі Миколаївщини повинні мати можливість швидко і з комфортом дістатися сучасним авіаційним транспортом до інших міст України або полетіти на відпочинок за кордон за доступними цінами. Запуск регулярних рейсів до столиці у найкоротші терміни – це було першочергове завдання, яке я поставив перед своїм профільним заступником і керівництвом нашого аеропорту після старту його роботи. Сьогодні відвідав місто Запоріжжя, де мав перемовини з Президентом АТ «МОТОР СІЧ» В’ячеславом Богуслаєвим, аби якнайшвидше миколаївці отримали можливість користуватися регулярними рейсами «Миколаїв-Київ-Миколаїв». Вдячний В’ячеславу Богуслаєву за конструктивну розмову, деталі якої оприлюднювати поки що не буду. Скажу лише одне - від створення нового рейсу «Миколаїв-Київ-Миколаїв» виграють усі – і підприємство і, що найголовніше, громади Миколаївщини та Запоріжжя. Єдине, що можу пообіцяти - результати перемовин усі відчують уже найближчим часом», - отметил руководитель области Алексей Савченко.

Сегодня Николаевский международный аэропорт на постоянной основе обслуживает международное сообщение с Египтом, а с мая этого года открывается сообщение с Турцией.