20.01.2019 21:40 738

Алексей Савченко: «Инфраструктурные объекты на Николаевщине строятся только на основе норм инклюзии»

Инфраструктурные объекты в Николаевской области строятся только на основе норм инклюзии.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

На сьогодні будівництво та ремонт інфраструктурних об’єктів – від футбольних майданчиків до шкіл та дитячих садочків виконується лише з урахуванням норм інклюзії. Про це заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко під час інтерв’ю на одному з місцевих телеканалів. Очільник Миколаївщини наголосив, що у своїй роботі Миколаївська ОДА пильно стежить, аби будівництво та ремонт будь-яких об’єктів інфраструктури відповідали вимогам інклюзії.

«В цьому році ми взагалі пішли по такому шляху: всі проекти будуть проходити експертизу на нашому рівні, обласному, або на загальнодержавному рівні. Я звернувся до експертизи, щоб жодний інфраструктурний проект вони не пропускали без запланованої частини, пов’язаної з інклюзією», - відзначив Олексій Савченко.

Голова ОДА додав, що програма інклюзії фінансується за рахунок сукупності надходжень з різних джерел.

«Нема проблем з фінансуванням цієї програми. Але більшість залежить від тих, хто відповідає за реалізацію проектів. Тому що, якщо ми будуємо, наприклад, тротуар, дорогу, якщо ми це передбачаємо – тоді ми створюємо нормальні умови. Закупівля будь-якої техніки на сьогоднішній день так само повинна бути чітко співвідноситися з тим, що буде використовувати людина такої спроможності. Це все треба просто враховувати. Раніше це не враховувалось. На сьогоднішній день це буде жорстко контролюватися», - наголосив Олексій Савченко.

Очільник області також звернув увагу, що у 2018 році, який був на Миколаївщині роком освіти та інклюзивного навчання збудовано 19 інклюзивно-ресурсних центрів, замість запланованих 17. Всього ж в області 182 дитини користуються інклюзивним навчанням, а це у 3 рази більше, ніж у 2017 році.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com