Новости дня 06.06
19.09.2019 23:00 851

Александр Стадник: «Буду открытым в своей деятельности»

Александр Стадник: «Буду открытым в своей деятельности» Фото № 0

Четкие наработки по ремонту дорог в Николаевской области, безопасность людей в Николаеве и области, мониторинг работы структурных подразделений облгосадминистрации, поддержка бизнеса и посещения районов области - об этом и другом шла речь на сегодняшней встрече с новым губернатором Николаевской области Александром Стадником.

В сообщении Пресс-службы Николаевской облгосадминистрации говорится:

Олександр Стаднік наголосив, що надважливими завданнями для нього наразі є напрацювання чіткого алгоритму вирішення питання з ремонтами доріг у Миколаївській області та робота над створенням безпеки для людей в обласному центрі та по всій Миколаївщині. За його словами, він готовий консолідувати зусилля над вирішенням цих принципово важливих завдань.

Очільник Миколаївщини також відзначив, що зараз проводитиме моніторинг роботи всіх структурних підрозділів Миколаївської ОДА, аби повністю зрозуміти роботу та налагодити її, щоб облдержадміністрація працювала як єдиний механізм.

«Правильні кадри - це головна проблема всюди. Порядні і чесні люди теж є, але їм треба дати підтримку. Я хочу зібрати всю інформацію. Зробити моніторинг роботи всіх підрозділів ОДА», - сказав Олександр Стаднік. Окремо голова ОДА відзначив, що сприятиме роботі бізнесу, аби той став відкритим, а в області врешті-решт зникла корупція.