Александр Сенкевич направит письмо Министру инфраструктуры Украины с просьбой активизировать проект по строительству моста через Южный Буг

29 октября 2019, 10:45 441
Александр Сенкевич направит письмо Министру инфраструктуры Украины с просьбой активизировать проект по строительству моста через Южный Буг Фото № 0

Мэр Николаева Александр Сенкевич направит официальное письмо Министру инфраструктуры Украины и Государственному агентству автомобильных дорог с просьбой активизировать работу по реализации важного для Николаевской области проекту строительства объездной моста через Южный Буг.

В сообщении Отдела информационного обеспечения департамента городского головы говорится:

У Миколаєві була створена робоча група, яка працювала над проєктом та за необхідності надавала сприяння японським фахівцям при проведенні додаткових вишукувальних робіт.

Тоді міський голова Олександр Сєнкевич зустрічався з представниками місії компанії JICA та зазначав, що даний об'єкт дуже важливий для Миколаєва.

- Про нього говорять вже багато років, але до реальних дій досі не перейшли. Сподіваюся, що наша подальша робота буде плідною і ми нарешті розпочнемо будівництво мосту. Ми налаштовані працювати оперативно, процес буде прозорий та відкритий. Жодних інакших умов ми не ставимо, - йшлося у розмові.

Як повідомлялося на сайті міськради, у серпні 2019 року представники місії JICA презентували результати попередніх досліджень.

Депутат міськради та учасник вищевказаної робочої групи Наталя Горбенко нагадала, що японські фахівці представили чотири варіанти розташування мостового переходу.

- Дослідження були комплексні та врахували багато факторів, як то вплив на екологію, заселеність територій, ймовірність зсувів грунту тощо. Один з варіантів, який японські фахівці визнали оптимальним, влаштував і нас. Його погодили як місто, так і область. На даний час питання винесено на рівень Кабінету Міністрів України, - розповіла депутат міськради. – Президент України нещодавно підтвердив готовність реалізувати цей проєкт. Вважаю, Миколаєву треба включитися у процес та сприяти його прискоренню.

У вересні поточного року в Укравтодорі відбулася зустріч за участі представників компанії JICA.

Наступний крок - японській стороні мають направити офіційний висновок про те, що Уряд теж влаштовує запропонований варіант розташування мосту, підтвердити готовність працювати з іноземними партнерами та визначитися, за яким варіантом кредитування.

- Цього листа ще не направлено, - сказала депутат міської ради.

Олександр Сєнкевич доручив директору департаменту житлово-комунального господарства міськради Сергію Коренєву разом з Наталією Горбенко оновити склад робочої групи з реалізації проєкту, а також підготувати листа від імені Миколаївського міського голови на адресу керівництва Укравтодору та Міністра інфраструктури України з інформацією про попередню роботу, що виконана на місцевому рівні, та вимогою оперативно надати необхідні матеріали японській стороні.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *