21.09.2019 14:30 881

Александр Демчук уволился с должности главы аппарата губернатора Николаевской области

Александр Демчук уволился с должности главы аппарата губернатора Николаевской области Фото № 0

Руководитель аппарата Николаевской облгосадминистрации Александр Демчук уволился со своей должности. Об этом Александр Демчук сообщил на своей странице в Facebook:

Шановні друзі і колеги, ставлю вас до відома, що залишаю державну службу, яку розпочав на Миколаївщині у 2016 році після демобілізації із Збройних Сил України.

Моя посада, керівника апарату облдержадміністрації (керівника державної служби ОДА), не передбачає звільнення з приходом нового голови ОДА, але я прийняв рішення піти з посади, щоб надати можливість новому очільнику області сформувати свою команду.

Сподіваюсь, новий голова ода і його команда, виправдають сподівання і надії мешканців Миколаївщини на позитивні зміни.

Я, в свою чергу, хочу подякувати всім, з ким мене звела доля на Миколаївщині починаючи з 2015 року: побратимам з 79 ОДШБ, мешканцям Вітовського району і колективу РДА, а також всім працівникам Миколаівськоі ОДА.

Впевнений, що за ці чотири роки, ми зробили багато позитивних змін у Вітовському районі і об’єктивну оцінку цих змін, напевно, отримаєм пізніше.

Але все, що мною робилося, було від серця, з любов’ю до людей і України! Користуючись нагодою, вітаю всіх зі святом Різдва Пресвятої Богородиці!

 

П.С. Є одна дівчинка Софійка, яка буде безмежно рада бачити мене тимчасово безробітним!