Жители села Новобогдановка начали сбор средств для реконструкции местного парка и сооружения фонтана

07 января 2019, 08:00 227

Жители села Новобогдановка начали сбор денежных средства реконструкцию местного парка, в рамках которой планируется сооружение фонтана.

Об этом на своей странице в Facebook сообщил заместитель сельского головы в Радсадовского ОТГ Максим Корниенко:

      Дорогі Новобогданівці та прихильники Новобогданівського парку. Як керівник громадського проекту «Вони перемогли- ми пам’ятаємо» ( реконструкція парку Перемоги в с.Новобогданівка ), звертаюсь до кожного з Вас з великим проханням підтримати акцію, яка направлена на збір коштів для придбання фонтана для нашого парку.

      Справа в тому, що один із Миколаївських садових центрів погодився продати нам фонтанну конструкцію для нашого парку по ціні собівартості – 20000 грн!

      Ринкова вартість такого фонтану на сьогоднішній день складає 51618 грн ( аналогічний фонтан розташований на території ТОВ «Миколаївський коньячний завод»).

      Слід зазначити, що на сьогоднішній день вже вдалося зібрати кошти в сумі 7700 грн, але як ви розумієте цих коштів недостатньо і нам необхідно ще зібрати 12300 грн.

      Тому просимо всіх небайдужих долучитися до акції по збору коштів, оскільки термін кінцевого розрахунку згідно домовленостей складає 12 днів.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *