импортер шин lester.ua
Новости дня 21.08

Жители Николаева возмущены ужасным состоянием туалета в парке Победы

21 января 2019, 07:00 157
Жители Николаева возмущены ужасным состоянием туалета в парке Победы Фото № 0 Жители Николаева возмущены ужасным состоянием туалета в парке Победы Фото № 1 Жители Николаева возмущены ужасным состоянием туалета в парке Победы Фото № 2 Жители Николаева возмущены ужасным состоянием туалета в парке Победы Фото № 3 Жители Николаева возмущены ужасным состоянием туалета в парке Победы Фото № 4 Жители Николаева возмущены ужасным состоянием туалета в парке Победы Фото № 5 Жители Николаева возмущены ужасным состоянием туалета в парке Победы Фото № 6

Жители Николаева возмущены ужасным состоянием старого туалета в парке Победы, занимающий большую территорию в Центральном районе города.

Об этом на странице Contact Center при Миколаївській міській раді сообщила Мила Юрченко.

Громадський туалет в парку Перемоги. Шкода , що відео та фото можуть передати тільки картинку, а не сморід . Вибачте, але сказати, що це жах - це нічого не сказати! Щорічно з бюджету міста йдуть мільйони на ялинки, розваги та інше. Невже не можна привести в порядок громадський туалет, який знаходиться в парку? Ми засуджуємо людей, які справляють свою потребу під деревами/кущами, але спробуйте самі зайти в це смердюче місце, після якого кілька годин потрібно вивітрювати запах, перш ніж сісти в маршрутку. Хотілося б знати, хто відповідає за це джерело смороду і розсадник інфекцій, бо це справжнє знущання над мешканцями міста! Цікаво , що це питання неодноразово підіймалося. В 2017 році, якщо не помиляюсь, було заявлено, що кошти на увага-будівництво, буде закладено на 2018 рік. Також оголосили конкурс, на проекти і в 2018 року Агенція Розвитку ,якщо не помиляюсь, запевнила, що влітку буде все в ажурі) Піднявши статті і обіцянки в смі, мова йшла про 26 мільйонів ! Може десь в парку і є ще туалети, але про які будівництва та проекти може йти мова, якщо той, що є ніхто не прибирає ???

Смотрите видео:

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *