Жителей Николаева и гостей приглашают на открытие ХІV Верещагинского биеннале «Мир вокруг тебя»

16 декабря 2018, 07:00 500

Коммунальное учреждение культуры «Николаевский областной художественный музей имени В.В. Верещагина»18 декабря в 12 часов открывает ХІV Верещагинского биеннале детского творчества«Мир вокруг тебя», который пройдет под девизом «Мистецька Миколаївщина».

В сообщении организаторов биеннале говорится:

    Враховуючи важливість зміцнення національної єдності та консолідації українського суспільства на сучасному етапі, єднання українського народу у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави, з метою сприяння утвердження патріотизму під час відкриття бієнале Миколаївщина долучиться до Всеукраїнського заходу «Естафета єднання», присвяченого 100-річчю проголошення Соборності України та 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років.

     Під час процедури відкриття, діти-експоненти виставки розмалюють аркуш півтораметрової книги, щоб різносторонньо представити сторінку Миколаївської області і наголосити на тому, що Миколаїв – це Україна.

     Завершиться відкриття виставки нагородженням переможців у різних вікових групах: в молодшій віковій групі перемогу здобула Козаревич Єва 6 років з твором «Козак Мамай – музика», у середній віковій групі – Калинюк Кіра 12 років з роботою «Друзі А.Антонюка», в старшій віковій групі – Поліщук Максим 14 років з твором «Вечір з художником А.Антонюклом». Гран-прі конкурсу здобув Косигін Олексій 11 років, автор роботи «Мій художник А.Антонюк». Усі переможці є учнями Дитячої художньої школи мистецтв.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *