Загрузка...
Новости дня 23.10

Водитель 75-й маршрутки отказал в льготном проезде участнику боевых действий

25 августа 2019, 06:30 978

В 75-й маршрутке водитель отказал в бесплатном проезде пассажиру, предъявившему удостоверение участника боевых действий.

Об инциденте в общедоступной группе «Contact Center при Николаевском городском совете» в Facebook сообщила Юлия Тихонова:

"Развєлось вас льготніков...для вас автобуси єсть, катайтєсь лоховозамі" - ось так тільки що воняв водій 75-ої маршрутки(((... Зайшов хлопчина з УБД, але в сьогодняшній такий "чудовий" святковий день отримав таку відповідь. Сів біля мене, почав зневрвовано діставати гроші. На моє - "не плати", сказав - "пусть подавітся". Мене вже пів дороги тіпало, вчинити скандал там не було сенсу, таких треба "вчити" інакше. Не знаю, чи хтось відреагує на цей пост, але дуже маю надію. Їхали всі мовчки, спитала цього хлопчика, де служить? Виявилось, що разом з моїм малим в 79-ці.... Вийшла і трясучими руками ледве сфоткала номер. Отож - сьогодні, 75-ий маршрут, Миколаїв, приблизно в 9:50 ранку. Зі святом вас, українці

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить (3)
Комментарии (3)
  • Илья 25.08.2019, 13:49

    Закон есть закон и должен исполняться ВСЕМИ и НЕУКОСНИТЕЛЬНО. Иначе страшно подумать если каждый будет трактовать по своему. Я бы таких РАССТРЕЛИВАЛ!

  • Та то таке 25.08.2019, 09:07

    Каждый, кто хочет пользоваться льготами пусть поедет по адресу г.Донецк, Калининский р-н, Парк "Леннинского комсомола" там есть небольшая клумба с камнем, а на клумбе написано - "Памяти погибшим детям Донбасса" и постоит подумает.

  • глечик 25.08.2019, 07:58

    Маючи пільги безкоштовно в маршрутках не їздив, залишаючи місце старішим і немічнішим. Здоровим людям пільги не потрібні. А пільги для АТОвців, це свого роду підкуп військових владою Порошенка за наш рахунок.

Имя *
Комментарий *