Новости дня 23.02

Веселиновская ОТГ продолжает пополнять парк коммунальной техники

22 января 2019, 18:52 98

Цепной траншейный экскаватор и грузовой автомобиль самосвал МАЗ приобрела Веселиновская ОТГ.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

Цепний траншейний екскаватор та вантажний автомобіль Самоскид МАЗ – придбання Веселинівської ОТГ у 2018 році, які будуть використані для потреб громади: ремонт водогону, розчищення доріг від снігових переметів та ремонт автошляхів.

«Останнім придбанням селищної ради за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади у 2018 році став Цепний траншейний екскаватор вартістю 233 тис. грн, призначений для відриття траншей водогону, що значно полегшить роботу працівників комунального господарства, а у разі аварії водогону скоротить час виконання ремонтних робіт», - прокомментировали в Василиновской ОТГ.

Ще одним придбанням 2018 року став вантажний автомобіль Самоскид МАЗ вантажопідйомністю понад 6 тон. Його вартість складає – 1,3 млн грн. Даний транспортний засіб є універсальним, адже в зимовий період використовуватиметься, як для транспортування протиожеледної суміші, так і для очищення доріг комунальної власності від снігових переметів, а в літній період автомобіль буде задіяно для перевезення сипучих матеріалів, зокрема, під час ремонту комунальних автошляхів.

«Реформа децентралізації, впроваджена Президентом України Петром Порошенком, відкрила абсолютно інші можливості для громад. Сьогодні жителі самостійно можуть визначити пріоритетні напрямки розвитку, самостійно проводити елементарний ремонт доріг, розчищати їх і так далі. Для цього лише необхідно визначитися, а держава надає усю необхідну підтримку», - сказал губернатор Николаевской области Алексей Савченко.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *