Загрузка...
Новости дня 19.10

В Центральном районе планируют обустроить современную площадку для собак

14 июня 2019, 07:00 354
В Центральном районе планируют обустроить современную площадку для собак Фото № 0 В Центральном районе планируют обустроить современную площадку для собак Фото № 1 В Центральном районе планируют обустроить современную площадку для собак Фото № 2 В Центральном районе планируют обустроить современную площадку для собак Фото № 3

Глава администрации Центрального района Александр Береза провел выездное рабочее совещание по обустройству в парке «Адмиралтейства» современного европейского площадке для выгула и дрессировки собак.

В сообщении Администрации Центрального района говорится:

На нараді були присутніми народний депутат Олександр Жолобецький, депутат Миколаївської міської ради Олег Солтис, заступник голови адміністрації Центрального району Олександр Косьянов, інженер-проектувальник Владислав Дишловий, тренер-кінолог Олександр Неверовський та члени кінологічного клубу «Легіон».

В ході робочої наради інженер-проектувальник презентував присутнім розроблений проект — Капітальний ремонт благоустрою майданчику для вигулу домашніх тварин(собак) у парку «Адміралтейства» в Центральному районі м.Миколаєва.

Члени кінологічного клубу «Легіон» проект підтримали та обговорили питання щодо важливості реалізації першочергових об’єктів: освітлення майданчика в нічний час доби, підтримання належного санітарного стану території, введення в безпечну експлуатацію та ін.

В ході спілкування було озвучено додаткові пропозиції щодо безпечного функціонування майданчику для вигулу домашніх тварин — при можливості встановити камери відеоспостереження, аби в майбутньому уникнути випадків хуліганства чи актів вандалізму.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *