Новости дня 22.02

В Снигиревке местная жительница спасла двух детей, провалившихся под лед на реке Ингулец

28 января 2019, 21:38 843

На реке Ингулец в Снигиревке детские шалости едва не привели к трагедии.

В сообщении ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области говорится:

Восьмирічний Данило, його десятирічна сестричка Аня та двоюрідний брат Андрій грались спочатку на березі, а потім вийшли на лід. Дівчинка кинула шапку брата вперед, але коли Данило побіг за нею, крига під ним проломилась і хлопчик опинився у крижаній воді.

Злякавшись за меншого брата, Аня стрибнула за ним, щоб допомогти вибратись, Андрію ж крикнула бігти до ближніх будинків та кликати дорослих. Невідомо, чим би закінчилася ця історія, якби пані Таміла Чернюк, яка мешкає недалеко від водойми не стала свідком того, що трапилось.

"Я вийшла на двір поговорити телефоном і почула дитячий крик. Спочатку думала, що дітлашня грається, але потім зрозуміла, що трапилась біда. Як і була, у халаті та капцях, бігла щодуху вниз до річки, стрибнула в ополонку та один за одним витягнула дітей. Наказала їм повзти до берега і сама також поповзла" - розповіла рятувальникам Таміла Анатоліївна.

Далі на них чекала найближча сусідська хата, тепла ванна, сухий одяг і гарячий чай. Рятувальники та співробітники поліції викликали швидку медичну допомогу і дітей, для обстеження, доставили у лікарню. На щастя, здоров’ю братика та сестрички нічого не загрожувало і невдовзі батько забрав їх додому.

«Я мама двох діточок, і навіть не можу собі уявити, яке горе випадає на долю батьків, що втрачають своїх малюків. Мною керував материнський інстинкт. Без роздумів, так прямо в халаті, я кинулась до дітей. Лише в голові промайнула думка чи зможу потім вибратись сама, тому прокричала Андрію, щоб кликав дорослих. А далі все промайнуло дуже швидко. У Данила зовні були ознаки переохолодження, вони вдвох тримались ручками за лід, як з'ясувалось не вміють плавати. Його підсадила першим, а за ним і Аню» - згадує жінка.

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області поспілкувались з Тамілою Чернюк та родиною Данила та Ані. Вся сім’я Євдокимових безмежно вдячна Тамілі Анатоліївні. Рятувальники, у свою чергу, вручили жінці подячний лист й висловили слова поваги за героїчний вчинок.

Смотрите видео на канале MYKOLAIV DSNS в YouTube

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *