импортер шин lester.ua
Новости дня 22.08

В Николаевской ОГА состоялось учредительное заседание областного штаба по подготовке к следующему отопительному сезону

29 апреля 2019, 08:00 204

Под руководством заместителя губернатора Николаевской области Валентина Гайдаржи проведения учредительное заседание областного штаба по подготовке к следующему отопительному сезону 2019-2020 годов.

В сообщении Николаевской облгосадминицистрации говорится:

Присутніх представників органів місцевого самоврядування, міст обласного значення та райдержадміністрацій поінформовано про окремі показники проходження минулорічного опалювального сезону.

До відома присутніх доведено, що Розпорядженням голови облдержадміністрації від 17.04.2019 р. №126-р визначені заходи і завдання з підготовки до опалювального сезону. Звернуто увагу на необхідність розробки і видачі місцевих розпоряджень і актів органів місцевого самоврядування з визначенням конкретних завдань по підготовці до майбутнього опалювального періоду.

Зазначено, що питання знаходиться на контролі як в Мінрегіоні, так і облдержадміністрації, двічі на місяць здійснюватиметься перевірка звітних даних органів місцевого самоврядування, міст обласного значення та РДА.

Крім цього, відслідковуватимуться темпи підготовки об’єктів теплопостачання і теплоспоживання до наступного опалювального сезону.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *