В Николаевской области дети-сироты получили 57 квартир и 5 жилых домов семейного типа

12 января 2019, 09:58 438

В Николаевской области приобрели 57 квартир для детей-сирот и 5 жилых домов семейного типа.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

      У 2018 році за рахунок державної субвенції в Миколаївській області придбано 5 житлових будинків для розміщення дитячих будинків сімейного типу та 57 квартир в якості власного або соціального житла для дітей сиріт, що майже вдвічі більше, ніж у 2017 році.

«Цього року, завдячуючи ініціативі Президента України Петра Порошенка, Миколаївщина отримала 43,4 млн грн державної субвенції, за рахунок якої ми придбали 57 квартир та 5 будинків сімейного типу. Це дасть можливість забезпечити житлом більше 100 осіб. Ми також розпочали нове будівництво будинку сімейного типу у Вознесенську. Я постійно наголошую, розвиток сімейних форм виховання та створення комфортних умов для дітей позбавлених батьківської опіки – один з пріоритетних для нас напрямків. Крім того, підтримуємо проект Першої леді країни - Марини Порошенко - Всеукраїнський проект «Інклюзивна-освіта-рівень свідомості нації», - сказал губернатор Николаевской области Алексей Савченко.

      Зокрема, у 2018 році в Миколаївській області було придбано 3 житлові будинки сімейного типу у Миколаєві, 1 у Вознесенську та 1 у Снігурівці та 57 квартир, а саме: 1 – Миколаїв, 2 – Вознесенськ, 2 – Очаків, 5 – Первомайськ, 1 – Арбузинський район, 2 – Баштанський район, 1 – Братський район, 1 – Веселинівський район, 3 – Вознесенський район, 5 – Єланецький район, 3 – Вітовський район, 2 – Кривоозерський район, 3 – Миколаївський район, 1 – Новобузький район, 1 – Очаківський район, 2 – Первомайський район, 6 – Снігурівський район, 1 – Олександрівська ОТГ, 2 – Веселинівська ОТГ, 1 – Ольшанська ОТГ, 1 – Благодатнеська ОТГ, 2 – Бузька ОТГ, 1 – Коблівська ОТГ, 1 – Мостівська ОТГ, 2 – Прибужанська ОТГ, 1 – Чорноморська ОТГ, 1 – Шевченківська ОТГ, 2 – Дорошівська ОТГ, 1 – Казанківська ОТГ, 1 – Арбузинська ОТГ.

      Нагадаємо, що в Миколаївській області посилено роботу щодо забезпечення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю, зокрема в закладах соціальної та медичної сфер.

      Крім того, Олексій Савченко доручив управлінню містобудування та архітектури ОДА вивчати всі будівельні проекти на Миколаївщині на врахування та дотримання інклюзивних норм і оновлених державних будівельних норм.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *