Новости дня 18.07

В Николаеве состоится Международный фестиваль исторического средневекового боя «Кубок Ольвии-2019»

28 мая 2019, 19:37 231

При поддержке Николаевского городского совета и Николаевского городского головы на стадионе «Юность» 1и 2 июня состоится IV Международный фестиваль исторического средневекового боя «Кубок Ольвии-2019».

В сообщении организаторов мероприятия говорится:

До Миколаєва з'їдуться кращі представники лицарських клубів України - члени Національної Збірної України з історичного середньовічного бою - однієї з найсильніших збірних світу в цьому виді спорту.

Так само гостей фестивалю чекає зустріч з гостями з країн ближнього зарубіжжя.

У масових та індивідуальних лицарських змаганнях візьмуть участь титуловані бійці з Молдови та Білорусі.

Фестиваль «Кубок Ольвії» вже традиційно позиціонується, як історико-культурний захід, спрямований на пропаганду здорового способу життя, занять спортом і активного відпочинку для всієї родини.

Крім видовищних лицарських поєдинків гості фестивалю зможуть відвідати різні інтерактивні локації, де спробують себе у стрільбі з лука та арбалета, змагатимуться в спеціальному «м'якому» лицарському спорядженні, побувають в таборах римських гладіаторів і українських козаків.

Так само глядачі зможуть смачно поїсти і відпочити в середньовічній таверні «Старого Олафа» й на повноцінному фудкорті фестивалю.

Маленьких лицарів і принцес чекають цікаві конкурси та заняття в дитячій ігровій зоні. Фестиваль «Кубок Ольвії» стає все масштабнішим і прагне бути цікавим для все більшого кола гостей.

Так, в цьому році організатори планують завершувати кожен день фестивалю масштабною концертною програмою популярних рок- і фолк-гуртів.

Програма ІV Міжнародного фестивалю історичного середньовічного бою «Кубок Ольвії-2019»

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *