Новости дня 22.02

В Николаеве с участием Василия Вирастюка презентовали масштабный фестиваль Muromets Fest, планируется установление нового рекорда

07 февраля 2019, 17:29 386

При поддержке губернатора Николаевской области Алексея Савченко уже в марте состоится масштабный праздник силы и духа, сочетание традиций и современности - фестиваль Muromets Fest.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

Сьогодні організатор фестивалю Юлія Курохтіна (Юлия Курохтина), президент Федерації стронгмену в України Сергій Конюшок (Sergiy Konyushok) та стронгмен, почесний президент Федерації стронгмену в Україні Василь Вірастюк більш детально розповіли про заплановане унікальне дійство.

На миколаївців чекають зустрічі з сучасними богатирями з Асоціації Стронгменів України, серед них буде, зокрема, і світовий рекордсмен Олег «Тягнизуб» Скавиш (Олег Тягнизуб).

Також команда із чотирьох спортсменів планує встановити новий національний рекорд – перетягнути одночасно 8 вантажівок вагою по 8 тонн кожна.

Гості фестивалю зможуть спробувати власні сили у різноманітних активних розвагах – турнірах з боксу, дартсу, армреслінгу та інших.

Організатори планують залучити до події відомих українських виконавців, а ведучим фестивалю стане шоумен Андрій Джеджула (Andrey Djedjula).

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь разом з організаторами визначили та оглянули місце проведення фестивалю, яким стане Соборна площа у центрі міста Миколаєва. Зазначимо, що Muromets Fest є зовсім молодим фестивалем. Вперше він пройшов минулого року у Києві.

Організатори фестивалю зазначають, що планують зробити його проведення щорічним у столиці, крім того, протягом року організовуватимуться виїзні заходи по різних регіонах країни. Перший виїзний Muromets Fest відбудеться саме у Миколаєві.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *