В Николаеве правоохранители активно борются с наркопреступностью

06 января 2019, 21:39 261

Прокуратура Николаевской области осуществляет координационную деятельность в сфере противодействия наркопреступности.

В сообщении Пресс-службы прокуратуры Николаевской области говорится:

      Вжиті заходи вплинули на покращення криміногенної ситуації у регіоні, у тому числі у сфері протидії наркозлочинності.

       Підтвердженням цього, є збільшення на 8,4 % виявлення фактів незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання, збуту наркотичних засобів.

      Виявлено 5 злочинних груп, члени яких займались незаконним обігом наркотичних засобів.

      Поширеним явищем залишається так зване «безконтактне» розповсюдження наркотичних засобів – шляхом прийняття замовлень через мережу Інтернет та сповіщення зацікавлених осіб про місцезнаходження «закладок» речовини. Адрес, за яким можна купити наркотики, є чи не в кожному мікрорайоні м. Миколаєва - на стінах будинків, у під`їздах багатоповерхівок, на зупинках громадського транспорту, на асфальтному покриттю. Перейшовши за таким посиланням, можна отримати детальну інструкцію: як і де отримати заборонений препарат.

      Саме молодь опиняється у зоні ризику, адже середній вік залучення до наркотиків в Україні становить – 15-17 років.

      Вже є чимало фактів, коли власники закладів призводять фасади своїх будинків в порядок, зафарбовуючи небезпечну рекламу, поступово включаються в цю роботу і комунальники, але такі факти носять поодинокий характер.

      Прокуратура Миколаївської області теж не залишається осторонь цієї проблеми.

      Так, керівником Миколаївської місцевої прокуратури № 2 скеровано листи головам Корабельній адміністрації м. Миколаєва та Вітовській районній адміністрації, а також територіальним органам поліції про невідкладне вжиття заходів, спрямованих на організацію діяльності комунальних підприємств міста та балансоутримувачів об’єктів нерухомості, щодо видалення написів із розміщення реклами наркотичних засобів.

       Як результат, на даний час зафарбовано відповідні написи на фасадах будівель по вулицям Айвазовського, 4, 5-а та 11-а, Металургів, 28 та 72, Новобудівній, 1 та по проспекту Богоявленському, 320.

      Разом з тим, вважаємо за необхідне, щоб громадянська активність у вирішенні цієї проблеми росла, щоб будь-який відповідальний чоловік був не в силах пройти повз такого "рекламного банера" в своїх будинках, під'їздах, пам'ятаючи, що знищивши його, він, можливо, не дасть комусь можливість зробити фатальний крок.

      Звертаємось до громадян повідомляти правоохоронним органам та органам місцевого самоврядування про факти розміщення реклами наркотичних засобів, про так звані «закладки наркотиків» з метою оперативного та своєчасного реагування на порушення.

       Розраховуємо на підтримку кожного небайдужого громадянина.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *