Новости дня 21.08

В Николаеве демонтировали шесть нелегальных автозаправочных станций, прекращена деятельность трех АГЗС

26 января 2019, 21:37 217

В декабре 2018 года губернатор Николаевской области Алексей Савченко поставил задачу главам РГА, ОТГ и городским головам Николаевщины направить, для безопасности людей, все усилия на борьбу с нелегальными автозаправочными и автогазозаправочных станциями на территории области. Прежде всего потому, что нелегальные объекты, которые работают в этой сфере являются потенциально опасными, и такими, которые не отвечают требованиям охраны труда, промышленной и техногенной безопасности, а также природоохранного законодательства.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

      У місті Миколаєві, як найбільш густо заселеній території Миколаївської області – це питання стоїть особливо гостро.

      Наразі у Миколаєві демонтовано 6 операторських автомобільних заправних станцій, припинено діяльність декількох незаконних АГЗС, підготовлено 9 проектів рішень міської ради про розірвання договору оренди за нецільове використання земельних ділянок.

       Про це повідомив заступник Миколаївського міського голови Юрій Степанець у ході проведення зборів керівного складу місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Миколаївської області щодо підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту в 2018 році у п’ятницю, 25 січня.

       Так, за словами Юрія Степанця, у Миколаєві розташовано 105 автомобільних заправних станцій, у тому числі газових.

 

 

«Управлінням земельних ресурсів Миколаївської міської ради проаналізовані акти обстежень земельних ділянок, виявлено 24 факти самовільного зайняття земельних ділянок АЗС та АГЗС», - повідомив він.

 

      При цьому, задля вирішення питання у рамках закону відповідні листи направлено до Держгеокадастру та АТ «Миколаївобленерго» щодо відключення електропостачання нелегальних споруд.

      Крім того, комісією з питань упорядкування розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва розглянуто питання законності розміщення 10 пересувних тимчасових споруд – операторські газової АЗС.

      У грудні 2018 року 6 операторських демонтовано. Припинено діяльність також незаконних АГЗС за адресами: вул. Космонавтів, 81В, вул. Залізнична, 1Д, Херсонське Шосе, 115.

       Заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи наголосив, що питання, як і раніше, знаходиться на пильному контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченка, і відпрацювання цього доручення, перш за все, дозволяє керівництву на місцях подбати про безпеку жителів. Тож робота спільно з представниками ГУ Нацполіції, ДФС, Держпраці, ДАБІ та Держгеокадастру щодо виявлення нелегальних АЗС та АГЗС та вжиття заходів щодо їх демонтажу сумісно з контролюючими органами згідно з вимогами чинного законодавства триває й надалі.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *