Новости дня 20.05

В Николаеве демонтировали «острівець будкограду» возле остановки общественного транспорта в микрорайоне Намыв

25 апреля 2019, 06:30 538
В Николаеве демонтировали «острівець будкограду» возле остановки общественного транспорта в микрорайоне Намыв Фото № 0 В Николаеве демонтировали «острівець будкограду» возле остановки общественного транспорта в микрорайоне Намыв Фото № 1 В Николаеве демонтировали «острівець будкограду» возле остановки общественного транспорта в микрорайоне Намыв Фото № 2 В Николаеве демонтировали «острівець будкограду» возле остановки общественного транспорта в микрорайоне Намыв Фото № 3

Департамент внутреннего финансового контроля совместно с правоохранительными органами осуществил демонтаж незаконных временных сооружений в микрорайоне Намыв, возле остановки общественного транспорта «Госпіталь».

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

У середу, 24 квітня, департамент внутрішнього фінансового контролю спільно з правоохоронними органами здійснює демонтаж незаконних тимчасових споруд в мкрн Намив, біля зупинки громадського транспорту "Госпіталь".

За інформацією директора департаменту Андрія Єрмолаєва, планують прибрати 7 об'єктів.

- На захаращеність тротуару в цьому місці до нас неодноразово надходили скарги. Зупинка перетворилася на острівець «будкограду». Літнім людям, матусям з колясками особливо важко маневрувати, щоб якось пройти. Заповзятливі ділки розташувалися в два ряди. Про прохід, безпеку, оформлення документів, естетичний вигляд, врешті-решт, не думають. Подумаємо ми. Повільно (бо процедура є процедура), але впевнено наведемо лад у місті, - йдеться у повідомленні Андрія Єрмолаєва на офіційній сторінці в соцмережі.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *