Новости дня 20.05

«В душе я останусь николаевцем навсегда» - председатель ОГА Савченко подтвердил свой уход с должности

23 апреля 2019, 15:55 608

Во вторник, 23 апреля, председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко подтвердил, что подал заявление об увольнении.

Об этом он написал на своей публичной странице в социальной сети Facebook.

Алексей Савченко отметил, что Николаевщина — край талантливых людей, регион с огромным туристическим и промышленным потенциалом.

«Пропрацювавши в регіоні два з половиною роки, головне, що я зрозумів – Миколаївщина повинна повністю змінити політичні еліти, які за десятиліття вибудували тут свій хребет і взяли під контроль майже усі сфери життєдіяльності регіону, поєднавши в одне політику економіку, культуру тощо. Не може з десяток осіб, які вважають себе елітою, заради своїх амбіцій, гальмувати розвиток цілого регіону. Не може у окремих районах за людей приймати рішення якийсь «хазяїн», і місцеві жителі не повинні з цим погоджуватися. Впевнений, мені вдалося розворушити ці потворні застійні «традиції», які почали формуватися ще в радянські часи і продовжили своє формування в часи отримання Україною Незалежності. Головне, що мені вдалося – показати миколаївцям, що все може бути по-інакшому. Показати це на своєму особистому прикладі. Майже замість усіх політиків, які сьогодні «діють» на теренах Миколаївщини, повинні прийти молоді амбітні люди, які не були в політиці. Переконаний, що це єдиний шанс на зміни.

Головне – пам’ятайте, що б не відбувалося, ніколи не зраджуйте собі і завжди залишайтеся Людиною.

Я довів, що Олексій Савченко – це особистість. Я обіцяв, що незалежно від результатів виборів, я одразу піду з посади. Вчора я передав свою заяву до Адміністрації Президента. Вважаю, що так повинен зробити кожен голова ОДА і піти разом з Президентом, залишаючись із ним до останнього подиху.

Я як особистість, завжди віддавав усе заради України. Коли було потрібно, я пішов на фронт. Коли було потрібно, я взяв на себе відповідальність і пішов працювати до парламенту. Коли було потрібно, я приїхав на Миколаївщину і працював тут. Я дякую своїй команді – заступникам, керівникам і кожному співробітнику всіх структурних підрозділів облдержадміністрації, а також головам міст, об’єднаних територіальних громад, РДА, підприємцям, громадськості... Фундамент тих процесів і змін, які ми заклали в регіоні впродовж останніх років, всі побачать вже дуже скоро.

За ці насичені два з половиною роки я став миколаївцем. В серці і душі я залишуся миколаївцем назавжди. Навіть більшим патріотом-миколаївцем, ніж дехто, у кого у паспорті при його отриманні з’явився відповідний штамп.

Миколаївщина – це Україна, а Україна була, є і буде завжди, тому продовжуємо рухатися разом тільки вперед», - написал Алексей Савченко.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *