09 сентября 2019, 19:32 683
Спортсменка из Николаева Мария Лабузова завоевала бронзу на чемпионате Европы по тхэквондо Фото № 0

Завершился чемпионат Европы по тхэквондо среди молодежи, который проходил в. Хельсингборг (Швеция).

В сообщении НОК Украины в Николаевской области говорится:

Завершився чемпіонат Європи з тхеквондо серед молоді, який проходив у шведському місті Хельсінгборг.

У змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 62кг третє місце зайняла Марія Лабузова з Миколаєва.

На шляху до медалі вона розгромила 30:1 датчанку, потім 3:0 виграла у іспанки, а в чвертьфіналі здолала 19:13 француженку, але в півфіналі поступилася представниці Туреччини.

За підсумками чемпіонату збірна України посіла третє місце в заліку серед чоловіків та третє загальнокомандне місце серед 36 країн. Друге за збірною Туреччини, перше зайняли росіяни.