импортер шин lester.ua
Новости дня 19.08

Роман Возняк: «С начала года госисполнители Николаевской области взыскали более 47 миллионов гривен алиментов»

06 мая 2019, 19:34 350

Более 47 миллионов гривен алиментов в пользу 7 тысяч детей. С такими результатами Государственная исполнительная служба Николаевской области завершила первые 4 месяца 2019 года. Об этом сообщает начальник Главного территориального управления юстиции в Николаевской области Роман Возняк.

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управления юстиции в Николаевской области говорится:

«Багато це чи мало? Важко сказати, відзначу тільки, що до впровадження Закону #ЧужихДітейНеБуває за цілий рік стягували суму меншу майже на 10 мільйонів, така статистика говорить сама за себе. Звісно, на виконанні залишається ще не мало виконавчих документів, відтак і роботи маємо багато. Тож, не зупиняємося та працюємо далі!», - зазначив очільник Миколаївської юстиції.

Відзначимо, що Закон #ЧужихДітейНеБуває надав виконавцям дієві інструменти впливу на горе-батьків, які забули про обов’язок утримувати власних дітей.

Серед них - застосування до боржників обмежень у праві на виїзд за кордон, керуванні автотранспортними засобами, користуванні зброєю тощо.

З початку року державні виконавці регіону винесли більш ніж 20 тисяч процесуальних рішень про встановлення обмежень стосовно боржників з аліментів.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *