Ремонт Южнобугского моста - один из приоритетных региональных проектов развития на ближайшие три года

06 марта 2019, 08:00 338

Капитальный ремонт Южнобугского моста в Николаеве через реку Южный Буг является одной из самых приоритетных задач, реализация которой определена на областном уровне на 2019-2021 год.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

«Ми вкрай занепокоєні станом мостового переходу через р. Південний Буг у м. Миколаєві, яким проходить ділянка міжнародної автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ та міжнародні транспортні коридори Євроазіатський. Цей міст було збудовано ще у 1964 році, однак зараз у зв’язку зі збільшеним потоком великовантажного та транзитного автотранспорту, що прямують до портів, а також легкового транспорту, відбувається швидке руйнування основних конструкцій мосту. Тому ремонт Варварівського мосту необхідно розпочати якомога швидше – виправити недоліки самої конструкції, зменшити навантаження та осучаснити», - коментує голова ОДА Олексій Савченко.

Власне роботи передбачають ремонт або ж повну заміну опорних частин мосту, нове мостове полотно, освітлення, а також створення доступності для населення для їх безперешкодного руху на тротуарній зоні мосту.

За словами очільника області, за попередніми розрахунками вартість ремонтних робіт по Південнобузькому мосту становить близько 1 млрд грн, що не тільки для бюджету м. Миколаєва, а і для бюджету Миколаївської області є занадто великою сумою.

«Ми звернулись до Мінінфраструктури щодо розгляду питання передачі мостового переходу через річку Південний Буг у м. Миколаєві з комунальної у державну власність для подальшого виконання капітального ремонту за рахунок Державного бюджету. В свою чергу, громада міста Миколаєва сприятиме виділенню коштів на виконання вищезазначених заходів відповідно до вимог бюджетного законодавства, на умовах співфінансування», - відзначає голова ОДА.

Крім того, Олексій Савченко акцентує, що ОДА веде переговори з іноземними компаніями, які можуть бути зацікавлені у проведенні ремонту/реконструкції мосту.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *