Прокуратура вернула государству еще один земельный участок лесного фонда в урочище «Жовтневе»

29 апреля 2019, 07:30 322

Это уже четвертая реально возвращенный государству участок лесного фонда, расположенная в сосновом урочище «Жовтневе» на протяжении апреля 2019 года.

В сообщении Николаевской местной прокуратуры № 2 говорится:

Судом підтримано принципову позицію Миколаївської місцевої прокуратури № 2 про визнання незаконним та скасування рішення Миколаївської міської ради, визнання недійсним державного акта та витребування у власність держави в особі Миколаївської облдержадміністрації земельної ділянки державного лісового фонду площею 0,1 га вартістю понад 200 тис грн, яка на момент відведення перебувала у користуванні ДП «Миколаївське лісове господарство».

З метою реального виконання рішення суду місцевою прокуратурою ініційовано питання про реєстрацію права власності на землю за державою. На даний час ділянка повернута у державну власність, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідний запис.

Загалом, у період з 2016 року по 2019 рік шляхом перереєстрації виконано 51 судове рішення загальною площею 7,14 га на суму понад 1 млн грн.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *