Последствия непогоды в Николаевской области ликвидированы, но коммунальные службы продолжают дежурить в круглосуточном режиме

12 января 2019, 20:55 444

Последствия непогоды в Николаевской области ликвидированы. Однако все службы продолжают дежурить в круглосуточном режиме.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

      У суботу, 12 січня, за дорученням голови Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи провів відеоселекторну нараду на базі ГУ ДСНС в Миколаївській області за участі керівників районів, ОТГ, органів управління та сил цивільного захисту щодо стану ліквідації негоди на території області.

      Протягом доби на дорогах області працювало 94 одиниці техніки.

      Крім того, 58 одиниць техніки було залучено для розчистки доріг до населених пунктів.

      Наразі ситуація на дорогах контрольована та стабільна.

      Зняті всі обмеження у русі транспорту.

      Системи енергозабезпечення в районах та об’єднаних територіальних громадах працюють у повному обсязі.

«Всі служби чергували цілодобово. Всю ніч і до обіду працювала техніка. Системи енергозабезпечення області працюють на 100%. Було декілька аварій по лінії «Обленерго», роботи були виконані згідно регламенту у встановлені терміни. Звичайно, поодинокі звернення громадян можливі, тому працюємо у штатному режимі та готові реагувати», - прокомментировал Валентин Гайдаржи.

      В ході наради керівникам райдержадміністрацій та міст області дано доручення в повному обсязі забезпечити проїзд по маршруту руху шкільних автобусів та приділити особливу увагу стану прилеглих територій та територій медичних закладів та закладів освіти.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *