Новости дня 16.10

«Переполненный салон и нарушение ПДД»: Савченко потребовал разобраться с перевозками на иногородних автобусах

03 октября 2018, 22:40 550

Сельский глава Кривой Балки обратился с жалобой к председателю Николаевской облгосадминистрации Алексею Савченко на недобросовестных водителей маршрута №156.

Об этом руководитель области сообщил на своей странице в социальной сети «Фейсбук».

«Знову звернення на мою Гарячу лінію, і знову з приводу роботи підприємства-автоперевізника. Цього разу звернувся сільський голова з Кривої Балки зі скаргою на перевізника, що обслуговує людей за маршрутом №156.

Заявник стверджує, що водії, які працюють на цьому маршруті, регулярно порушують правила дорожнього руху. Окрім того, водії, нехтуючи безпекою людей, набирають в автобус у два, а то і в три рази більше людей, ніж це дозволено існуючими нормами.

Така жага до наживи може призвести до трагічних наслідків. Тому вже дав завдання своєму профільному заступнику Валентин Гайдаржи негайно втрутитися у ситуацію. Тим паче, що це маршрут обласного значення і відповідальність лежить у тому числі і на Управлінні інфраструктури Миколаївської ОДА, яке й проводило конкурс на його обслуговування. Коли приватний перевізник працює з людьми та заробляє гроші, він повинен надавати якісні, безпечні послуги та забезпечувати комфорт, а профільні спеціалісти зобов’язані забезпечувати відповідний контроль.

Якщо розуміння зі сторони бізнесмена не буде – рекомендуватиму Управлінню інфраструктури розглянути питання про розірвання з ним договір. Також прошу звернути увагу на ці маршрутки співробітників Патрульна поліція Миколаївської області та Укртрансбезпека.Миколаївська область. – якщо водій їздить з явним порушенням – саме ваші інспектори мають можливість першочергово вплинути на ситуацію», - написал Алексей Юрьевич.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *