Новым руководителем «Николаевского следственного изолятора» назначили полковника внутренней службы Сергея Шамшуру

15 марта 2019, 10:03 310

Полковника внутренней службы Сергея Шамшуру назначили руководителем Николаевского СИЗО.

В сообщении Южного межрегионального управления по вопросам исполнения уголовных наказаний и пробации Министерства юстиции говорится:

У МИКОЛАЇВСЬКОМУ СЛІДЧОМУ ІЗОЛЯТОРІ ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА

      Начальник Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Олександр Малахов відвідав з робочим візитом державну установу «Миколаївський слідчий ізолятор», де представив колективу нового керівника установи, яким став полковник внутрішньої служби Сергій Шамшура.

Новопризначений керівник слідчого ізолятора має 23-річний стаж загальної вислуги, а в пенітенціарній системі працює з 2000 року. Пройшов кар’єрний шлях з посади інспектора режиму та охорони слідчого ізолятора до начальника установи, тому добре знає особливості служби.

Окрім цього, з жовтня 2018 року на Сергія Шамшуру було покладено виконання обов’язків начальника державної установи «Миколаївський слідчий ізолятор».

За цей час він продемонстрував керівні та організаційні здібності, розпочав налагодження роботи в установі по усім напрямкам.

Олександр Малахов визначив пріоритетні напрямки роботи для нового керівника, побажавши наснаги в роботі та досягнення високих результатів.

Начальник Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції висловив сподівання, що наявний професійний досвід, особисті якості та підтримка колективу повинні стати запорукою для успіху в роботі, що в невдовзі зробить слідчий ізолятор - зразковою установою в Південному регіоні.

Після привітань, Олександр Малахов провів прийом з особистих питань персоналу установи та ув’язнених, здійснив обхід території слідчого ізолятора, оглянув об’єкти, особливу увагу приділивши виборчій дільниці та стану підготовчого процесу до виборів Президента України.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *