«Николаевводоканал» продлит поверку счетчиков на два месяца

13 марта 2019, 20:59 494

Мэр Николаева Александр Сенкевич дал распоряжение директору ГКП «Николаевводоканал» Борису Дуденко на два месяца продлить срок поверки счетчиков водоснабжения.

В сообщении Отдела информационного обеспечения департамента городского головы говорится:

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич доручив директору МКП «Миколаївводоканал» продовжити термін повірки лічильників на 2 місяці.

- Сьогодні дізнався, що в черговий раз, думаючи про комунальне майно, ми забуваємо про людей, яким це майно належить. Мене дуже обурила ситуація навколо забезпечення повірки лічильників МКП «Миколаївводоканал». Звісно, ми звикли робити все в останню мить, проте це не привід принижувати людську гідність та «маринувати» людей в чергах. Надав розпорядження директору комунального підприємства Борису Дуденку продовжити термін повірки лічильників води на два місяці. Прошу миколаївців з розумінням поставитися до цього питання і протягом вказаного терміну провести повірку своїх приладів обліку, - йде мова у зверненні Олександра Сєнкевича, розміщеному на офіційній сторінці в фейсбук.

При цьому міський голова підкреслює, що завдання керівника МКП «Миколаївводоканал» - організувати роботу на цивілізованому рівні.

- У четвер, 14 березня, на сесії міської ради ми приймемо рішення про затвердження Положення про інформаційну систему «Реєстр територіальної громади міста Миколаєва». Це дозволить городянам уникнути необхідності надавати злощасну довідку про склад сім’ї, у тому числі й на водоканалі. Сподіваюся на одностайну підтримку депутатів, - інформує Олександр Сєнкевич.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *