Николаевским избирателям на заметку: хочешь проголосовать? - проверь себя в Реестре избирателей!

14 марта 2019, 07:30 111

Жители Николаева и Николаевской области своим избирательным правом смогут воспользоваться 31 марта 2019 г., однако для этого необходимо проверить себя в Реестре избирателей.

В сообщении Пресс-службы Главного территориального управления юстиции в Николаевской области говорится:

Впевнитися, що ви зможете скористатися своїм виборчим правом 31 березня 2019 року можна перевіривши себе в Реєстрі виборців.

Про це повідомляє начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

«Вже за місяць відбудуться вибори Президента України, переконайтеся, що зможете реалізувати своє право на голос. Що для цього потрібно? Доступ до мережі Інтернет та 2 хвилини вашого часу», - відзначив очільник регіональної юстиції.

Щоб перевірити себе в Реєстрі виборців необхідно увійти до особистого кабінету на сайті Державного реєстру виборців, за посиланням https://drv.gov.ua.

Далі у вкладці «Перевірка включення» вказати свої дані — повне ПІБ, дату народження та електронну пошту. На пошту прийде код для отримання підтвердження запиту, і після його підтвердження за кілька секунд висвітлюється результат — чи є ви в Державному реєстрі виборців, а також номер та адреса відповідної виборчої дільниці.

Якщо ж вас немає в Реєстрі: - зверніться до органу ведення Реєстру за місцем проживання на території України;

- подайте письмову заяву із зазначенням відомостей про себе;

- пред’явіть документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України) та додайте його копію до заяви.

ВАЖЛИВО: звернутися про включення до реєстру потрібно до 25 березня включно!

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *