Новости дня 19.07

Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

11 июня 2019, 20:33 291
Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное  Фото № 0 Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное  Фото № 1 Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное  Фото № 2 Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное  Фото № 3 Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное  Фото № 4 Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное  Фото № 5 Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное  Фото № 6 Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное  Фото № 7 Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное  Фото № 8

Миколаївські спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное З 6 по 10 червня у Ковелі відбувся Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь понад 700 учасників різних вікових груп. Миколаїв представляли вихованці спортивних закладів міста, серед яких - КДЮСШ "Комунарівець" та КДЮСШ "Олімп". Наші спортсмени продемонстрували високий рівень спортивної майстерності та посіли призові місця.

 Так, вихованка спортшколи "Олімп" Катерина Гончар завоювала золоту, срібну і бронзову медалі. Ще одну бронзову нагороду привіз до Миколаєва юний "олімпієць" Іван Клопов. Нагороди Чемпіонату завоювали і вихованці КДЮСШ "Комунарівець". Оксана Цомпель виборола "золото" та "срібло", а ось бронзова медаль дісталася команді хлопців - Микиті Колпакчі, Олексію Петросянцу, Олександру Гарцеву та Артему Хижняку. Окремо Олександр та Артем посіли третє місце на дистанції 3000 м, тож у результаті до скарбнички нагород "комунарівців" додалася ще одна бронзова медаль.

 Гарний результат у категорії "каное-двійка" на дистанції 200 м показали Станіслав Довбня з м. Миколаєва та Володимир Курінний з м. Первомайськ. Каноїсти стали чемпіонами України та посіли першу сходинку на п'єдесталі пошани. Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови Інформація та фото: КДЮСШ "Комунарівець", КДЮСШ "Олімп"

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *