Загрузка...

Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси

05 октября 2019, 10:06 314
Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси Фото № 0 Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси Фото № 1 Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси Фото № 2 Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси Фото № 3 Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие во Втором форуме регионов Украины и Беларуси Фото № 4

В Житомире состоялся Второй форум регионов Украины и Республики Беларусь. Мэр Николаева Александр Сенкевич принял участие в пленарном заседании Форума.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

- Під час заходу провів ділові зустрічі з потенційними білоруськими партнерами. З деякими з них вже попередньо домовились про співпрацю в сфері транспорту. Нашим новим друзям наголосив, що Миколаїв прагне бути не просто ринком збуту, а повноцінними партнером у виробництві продукції. Також розповів про потужний потенціал Миколаєва для співпраці у сфері річкових перевезень, - повідомив міський голова.

Зазначимо, що учасниками Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь є Президенти обох країн. Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні. Загалом на заходи приїхали делегації з 6 областей Білорусі та з 22 регіонів України.

На пленарному засіданні беруть участь близько 1 тис. учасників. Для довідки: у 2018 році перший Форум регіонів України та Республіки Білорусь, який проходив в м. Гомель (Республіка Білорусь) зібрав близько тисячі представників бізнесу та органів влади обох держав.

Під час Форуму представники бізнесу мали можливість презентувати власну продукцію. В рамках заходу було укладено 12 угод різних рівнів – міждержавних, міжурядових, міжрегіональних, імплементація яких дозволить вийти на новий рівень українсько-білоруських економічних відносин.

Цього року Форум відбувається в Україні. Участь у ньому дозволить представникам бізнесу презентувати білоруським партнерам економічний потенціал власних підприємств, встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки, отримати актуальну інформацію про ситуацію на ринку Республіки Білорусь.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *