Новости дня 19.10

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко начал информационный проект «Маю силу відповідати»

30 сентября 2018, 18:11 528

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко начал информационный проект «Маю силу відповідати» Губернатор Николаевской области Алексей Савченко начал информационный проект.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко започаткував інформаційний проект «Маю силу відповідати». На регулярній основі очільник Миколаївщини та його заступники зустрічатимуться з журналістами області, аби оперативно, об’єктивно та неупереджено надавати жителям відповіді на актуальні питання.

«Інформація, яка шириться соціальними мережами часто не відповідає дійсності, однак є запит суспільства на отримання достовірних даних. Такі формати зустрічей дозволять оперативно відповідати на питання, в тому числі і від самих жителів області. Маємо на меті розповсюджувати позитивні новини, а також вирішувати нагальні питання Миколаївської громади», - прокоментував голова ОДА Олексій Савченко. 

У ході першої такої зустрічі представники засобів масової інформації та керівництво ОДА обговорили інфраструктурні питання, питання розвитку туризму, а також соціально-гуманітарної сфери.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *