Новости дня 22.02

Губернатор Николаевской области Алексей Савченко: «Мы делаем все, чтобы дети получали современное и качественное образование»

22 января 2019, 16:49 95

В рамках участия во Всеукраинском эксперименте «Электронный учебник для общего среднего образования (е-bоок fог seсоndагу еduсаtиоn (ЕВSЕ)» директор Департамента образования и науки облгосадминистрации Елена Удовиченко вручила современное компьютерное оборудование Николаевской гимназии №41.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

      Нашi діти отримують сучасну, якісну освіту.

«Забезпечення дітям доступу до сучасної, якісної освіти, яка у перспективі дозволить Україні на рівних увійти до європейського освітнього простору – один із ключових пріоритетів нашої роботи. На цьому неодноразово наголошує Президент України Петро Порошенко і вже, дійсно, дуже багато зроблено по цьому напрямку в рамках реформи НУШ, Року освіти і інклюзивного навчання, - отметил губернатор Николаевской области Алексей Савченко. - Всі ми розуміємо, що сучасний світ щодня змінюється, наука і техніка не стоять на місці, а тому рівень навчання дітей має їм повністю відповідати. Діти мають отримувати якісний навчальний контент й повсюдний доступ до нього. А наше завдання – створити їм гідні умови навчання і ми робимо все для цього».

      Відтак, в експериментальних класах гімназії для повноцінного тестування е-підручників буде створене цифрове освітнє середовище, яке включатиме планшети для учнів, комп’ютер для вчителя, роутер Wi-Fi тощо.

      Використання електронних підручників зробить освітній процес гнучким і дозволить вчителю застосовувати інноваційні форми, технології навчання та підходи Нової української школи.

      Зазначимо, що саме у 2018 році, який був проголошений Роком освіти та інклюзивного навчання, за ініціативи голови облдержадміністрації Олексія Савченка та за підтримки обласної ради, в області впроваджено унікальний проект – програму «Електронний підручник», на яку минулого року було передбачено 6 млн грн, а у 2019-му – 11 млн грн з обласного бюджету.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *