Государственная чрезвычайная противоэпизоотическая комиссия утвердила комплекс мероприятий по ликвидации бешенства собак в Ингульском районе

02 апреля 2019, 13:30 387
Государственная чрезвычайная противоэпизоотическая комиссия утвердила комплекс мероприятий по ликвидации бешенства собак в Ингульском районе Фото № 0 Государственная чрезвычайная противоэпизоотическая комиссия утвердила комплекс мероприятий по ликвидации бешенства собак в Ингульском районе Фото № 1 Государственная чрезвычайная противоэпизоотическая комиссия утвердила комплекс мероприятий по ликвидации бешенства собак в Ингульском районе Фото № 2

Государственная чрезвычайная противоэпизоотическая комиссия при Николаевском городском совете утвердила комплекс мероприятий по ликвидации бешенства собак в Ингульскому районе Николаева.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

Вогнищем сказу оголошено територію біля онкологічної лікарні (вул. Театральна, 51), загрозливою зоною – територію, обмежену: ріг вул. Південної та проспекту Миру, ріг вул. Південної – вул. Миколаївська, ріг вул. Миколаївської – вул. Паркова, ріг вул. Паркової – проспект Богоявленський, ріг проспекту Богоявленського – вул. Театральна, ріг вул. Театральної – вул. Миколаївська, ріг вул. Миколаївської – онкологічна лікарня.

На даній території запроваджено карантинні обмеження.

Як повідомив заступник міського голови Юрій Степанець, у Миколаєві на даний час зафіксовано 12 постраждалих від нападу собаки, у якої виявили сказ.

- Люди отримали необхідну медичну допомогу. До речі, вакцина в наявності у всіх лікарнях міста та області. Фахівці КП «Центр захисту тварин» працюють в карантинній зоні, відловлюють бездомних тварин та розміщують їх у вольєрах на території підприємства. Собак триматимуть під наглядом. Якщо виявиться, що вони хворі, доведеться приспати та піддати кремації. Здорових особин стерилізують, вакцинують та випустять у звичне середовище, - розповів віце-мер.

Робота проводиться відповідно до Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин.

При цьому Юрій Степанець додав, що комунальне підприємство «Центр захисту тварин» має необхідні потужності для реалізації комплексу заходів: у наявності транспорт, медпрепарати, є кваліфіковані працівники.

За інформацією директора КП Олександра Голобродського, з території, де впроваджено карантинні обмеження, вже відловлено 27 бездомних собак.

Підтверджено, що всі вони вступали в контакт з хворою на сказ твариною та можуть бути носіями цієї хвороби. Він зазначив, що від установ соціальної сфери міста до підприємства надійшло більше 30 заяв на відлов бездомних собак, а також – більше ста звернень від городян.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *