Глава Николаевской ОГА Алексей Савченко призвал местные власти вовремя реагировать на несанкционированные свалки

13 сентября 2018, 17:35 185

Ответственные лица должны не закрывать глаза на несанкционированные свалки и ситуацию с благоустройством на подотчетных территориях, а результативно реагировать и наводить порядок.

Об этом заявил председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко, подчеркивая, что это ответственность власти на местах.

-До мене, як до голови Миколаївської обласної державної адміністрації постійно надходять звернення через «Гарячу лінію», соціальні мережі від жителів області, які просять посприяти в наведенні ладу із несанкціонованими смітниками, благоустроєм територій, налагодженню роботи комунальних служб у містах та селищах. Розумію, що це питання більше належить до компетенції органів місцевого самоврядування, але іноді стояти осторонь вже не виходить, бо коли місцеві жителі звертаються з цієї проблематики до обласної влади – це сигнал, що на місцях їх не чують. Саме тому вимушений втручатися в межах своїх повноважень і допомагати, - сказал руководитель области.

В качестве примера глава облгосадминистрации привел случай, когда после обращения к нему местной жительницы Первомайска, сотрудникам жилищно-коммунального хозяйства понадобилась всего сутки, чтобы убрать мусор по дороге в детский сад, который долгий период времени вообще не вывозили.

-Вважаю, що за виявленим фактом невиконання посадовими особами свого службового обов’язку потрібно проводити перевірки та приймати відповідні рішення. Місцева влада здатна і повинна виконувати свою роботу, в тому числі і цю, але чомусь не завжди виконує і чекає незрозуміло чого. Можливо, щоб голова ОДА звернув на це увагу? Чомусь вже наступного дня після мого втручання швидко знайшлася і техніка, і сили, і бажання, щоб все поприбирати. Але так не повинно бути, адже злагоджену роботу комунальних служб має організовувати безпосередньо місцева влада, - подчеркнул Алексей Савченко.

Уже некоторое время к председателю ОГА поступают жалобы от жителей Николаева, которые жалуются на мусор в зеленых зонах города, в том числе по Херсонскому шоссе.

-Переконаний, що відповідальні особи з місцевої влади не будуть чекати, а зроблять те, що повинні роботи. Всі важелі для вирішення подібних проблем у ваших руках, тим паче, іх вирішення не потребує суттєвих фінансових витрат. Чекати, що жителі будуть звертатися на мою «Гарячу лінію» або до мене особисто – це не той шлях, - резюмировал Алексей Юрьевич.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *