Новости дня 18.04

Алексей Савченко: «Все дети без исключения и в дальнейшем получать качественную медицинскую помощь»

02 апреля 2019, 21:01 105
Алексей Савченко: «Все дети без исключения и в дальнейшем получать качественную медицинскую помощь» Фото № 0

Пациенты областной детской инфекционной больницы будут получать качественные медицинские услуги и в дальнейшем.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

Уже сьогодні частина дітей буде переведена до інших лікувальних установ.

Про це було заявлено головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС у вівторок, 2 квітня. Як з’ясувалося, сьогодні до керівництва

ОДА звернувся начальник департаменту охорони здоров’я Павло Георгієв стосовно ситуації довкола будівлі дитячої інфекційної лікарні.

Повідомлено, що в березні цього року там були зафіксовані тріщини й розпочалося фактично руйнування будівлі, найімовірніше через зміну рівня ґрунтових вод.

«Технічний стан будівлі і на 2017, і на 2018 рік був в цілому задовільним. Ніяких аварійних ситуацій на час проведення робіт не спостерігалося. У березні цього року почалося руйнування, у зв’язку з чим департамент охорони здоров’я уклав угоду щодо технічного обстеження несучих конструкцій. За підсумками обстеження, експертами було прийнято рішення, що будівля має третю категорію придатності до експлуатації. Це означає, що експлуатація можлива, але не в повному обсязі. Однак, враховуючи те, що руйнування продовжується, за дорученням голови ОДА ми сьогодні зібрали позачергову комісію. Ми пропонуємо, аби виключити можливість надзвичайної ситуації, терміново звільнити приміщення, обмежити доступ людей, взяти під охорону будівлю», - прокоментував заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи.

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко наголосив, що першочерговим питанням залишається надання медичних послуг пацієнтам лікарні.

Тож дано доручення терміново організувати їх переведення до обласної дитячої лікарні та дорослої інфекційної лікарні.

Уже сьогодні усі пацієнти будуть розміщені.

Наразі профільним службам поставлено завдання відпрацювати обмеження доступу до аварійної будівлі та взяття її під охорону.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *