импортер шин lester.ua
Новости дня 21.08

Алексей Савченко рассказал, что приобрела Николаевщина после внедрения реформы децентрализации

26 апреля 2019, 07:30 208

Председатель Николаевской облгосадминистрации Алексей Савченко рассказал, что приобрела наша область за два года внедрения реформы децентрализации.

О результатах он сообщил на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук».

«Починаючи з 2015 року за ініціативи Президента Петро Порошенко Україна обрала новий̆ шлях, спрямований на децентралізацію. Однак, реальні переваги реформи децентралізації Миколаївщина змогла відчути тільки в 2017 році.

Разом з цим, коли ми з моєю командою розпочали працювати на Миколаївщині, в області діяла, на жаль, лише одна об’єднана територіальна громада.

Розуміючи усі тонкощі найголовнішої сьогодні реформи для нашої країни, ми активізували роботу в цьому напрямку. Адже кожен місяць зволікань зменшував конкурентні переваги регіону.

На сьогодні в області вже успішно функціонує 29 об’єднаних територіальних громад, які на повну відчули переваги найважливішої реформи за часи незалежності України.

Що ми маємо за два роки:

❗️✔️ додаткові власні надходження об’єднаних територіальних громад склали більше ніж 741 млн грн.

❗️✔️державна підтримка об’єднаних територіальних громад склала:

➡️ освітня субвенція – 476,4 млн грн

➡️ медична субвенція – 166,2 млн грн

➡️ субвенція на розвиток інфраструктури – 170 млн грн

➡️ кошти ДФРР – 28,9 млн грн

➡️ базова дотація – 76,2 млн грн

➡️ додаткова дотація – 117,6 млн грн.

Зараз ми вже маємо розуміння – що найближчим часом ми виходимо на показник у 41 об’єднану територіальну громаду. Центральною виборчою комісією на 30 червня призначені перші вибори у 12 нових громадах, а саме: Березнегуватській, Вільнозапорізькій, Висуньській, Горохівській, Калинівській, Лоцкінській, Мигіївській, Новобузькій, Новомар’ївській, Снігурівській, Софіївській та Сухоєланецькій. Таким чином, після проведення виборів, громадами буде охоплено більше 320 тисяч громадян та більше 12 тисяч кв.км території області. Жителі громад зможуть сповна скористатися перевагами децентралізації - це і існуючі загальнодержавні програми, і розроблені нами обласні програми.

Ми не маємо право зупинятися в цьому напрямку, тому що саме за обраною п’ять років тому стратегією, майбутнє нашої держави!», - написал Савченко.

Источник: novosti-n.org
Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *