02.01.2019 17:32 5197

Врачи продолжают бороться за жизнь девушки и девочки, пострадавших в ужасном ДТП в Казанковском районе

Медики Николаевщины ведут борьбу за жизнь девушки и девочки, пострадавших в ДТП в Казанковском районе 1 января.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

      Наразі жінку прооперовано та стабілізовано, вона знаходиться у Новобузькій районній лікарні. 8-річну дитину доставлено до обласної клінічної дитячої лікарні.

      Стан дівчинки залишається стабільно важким.

      Всі необхідні ліки та витратні матеріали в лікарні є в повному обсязі.

      Зазначимо, що вчора, 1 січня, в Казанківському районі сталася жахлива ДТП, в результаті якої загинуло вісім осіб, серед яких і діти.

      Остаточні причини трагедії встановлять правоохоронці, але вже зараз, з великою долею вірогідності, можна казати, що причина – порушення правил безпеки і швидкісного режиму.

«Одразу після того що сталося, виконуючи доручення голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, начальник управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА Павло Георгієв взяв під особистий контроль стан та процес лікування жінки та дитини, які вижили у ДТП біля Казанки», - відзначив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко.

      Так, жінку прооперовано та  стабілізовано.

      Наразі вона знаходиться у Новобузькій районній лікарні, де біля неї чергують місцеві та обласні фахівці, які одразу виїхали туди.

      Щодо постраждалої восьмирічної дівчинки: після надання першої невідкладної медичної допомог, під контролем лікарів з обласної лікарні, постраждалу спочатку доправили до Нового Бугу, де зробили обстеження за допомогою спеціального обладнання, а ввечері, дівчинку доставлено в обласний центр – до обласної клінічної дитячої лікарні.

«Стан її залишається стабільно важким, але маємо надію, що з Божою допомогою та завдяки нашим фахівцям дитина одужає. Всі необхідні ліки та витратні матеріали в лікарні є в повному обсязі. Лікарі продовжують боротися за життя дитини. Ситуація залишається на особистому контролі керівника управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА Павла Георгієва та керівництва ОДА. Вдячний усім хто долучився до процесу порятунку постраждалих у жахливій трагедії. Будьте обережні на дорогах і не порушуйте швидкісного режиму», - наголосив Євген Шевченко.