03.03.2019 17:02 476

Валентин Гайдаржи: «Приоритет - дороги к школам, амбулаториям и туристическим объектам »

Валентин Гайдаржи: «Приоритет - дороги к школам, амбулаториям и туристическим объектам »  Фото № 0

Губернатором Николаевской области Алексеем Савченко поставлена задача в первую очередь обеспечить проезд местными дорогами в сельские амбулатории, опорных школ и социальных учреждений.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

Окремо звернено увагу на маршрути до туристичних об’єктів, зокрема до Актового та старої очаківської дороги. Про це повідомив заступник голови Миколаївської ОДА Валентин Гайдаржи у ході зустрічі з журналістами в рамках проекту «Маю силу відповідати».

«Ми формуємо плани ремонту доріг залежно від категорії. Категорії О та С та балансі управління інфраструктури і відповідно планує ремонт доріг управління на основі звернень голів РДА, ОТГ, райрад. Пріоритет – це перш за все, сільські амбулаторії, опорні школи, а також об’єкти культури. Враховуючи, що зима закінчилася тільки вчора, збираємо пропозиції районів, після цього будемо у плановому режимі виконувати роботи. Актове та стару очаківську дорогу тримаємо на контролі. По них були доручення зробити обстеження, щоб включити у план», - повідомив Валентин Гайдаржи.

Що стосується подальшого ремонту автодороги Н-11, заступник голови ОДА відзначив, що за умови своєчасного виконання робіт, область розраховує на додаткові кошти для завершення робіт.

«На сьогодні зроблена дорога від Казанки до Нового Бугу і від Нового Бугу до Баштанки. До Баштанки залишилося 5,8 км. Там було зроблено регенерацію, але через відсутність фінансування роботи не були виконані. Для завершення робіт 200 млн звісно недостатньо, але враховуючи, що є проекти і САД незабаром проведе торги. Там частина торгів були проведені минулого року і є перехідними, є можливість з досвіду при реальному виконанні робіт і своєчасному фінансуванню, очікувати на додаткові фінансові ресурси або перерозподіл. Тому, можливість дофінансування Н-11 у нас є, у якому об’ємі, будемо розуміти ближче до літа», - додав Валентин Гайдаржи.