25.09.2019 17:08 771

Путем тайного голосования новым директором Детской школы искусств №2 избрали Карину Крамар

Путем тайного голосования новым директором Детской школы искусств №2 избрали Карину Крамар Фото № 0 Путем тайного голосования новым директором Детской школы искусств №2 избрали Карину Крамар Фото № 1 Путем тайного голосования новым директором Детской школы искусств №2 избрали Карину Крамар Фото № 2 Путем тайного голосования новым директором Детской школы искусств №2 избрали Карину Крамар Фото № 3 Путем тайного голосования новым директором Детской школы искусств №2 избрали Карину Крамар Фото № 4

В Детской школе искусств №2 на собрании трудового коллектива согласовали кандидатуру нового руководителя учреждения. Выбирали директора на конкурсной основе, путем тайного голосования.

В сообщении Отдела информационного обеспечения Департамента городского головы говорится:

На зборах був присутній міський голова Олександр Сєнкевич.

- Як і обіцяв, провів так звані вибори у Дитячій школі мистецтв №2 в Корабельному районі. Це не зовсім офіційний захід - таким чином я намагаюсь дізнатись волю колективу закладу, щоб офіційно вже вкладати угоду з тим кандидатом, з яким хочуть працювати викладачі, - зазначив міський голова.

Переважна більшість віддала свої голоси за Каріну Крамар. Олександр Сєнкевич повідомив, що підпише з нею контракт та поставив новому керівнику завдання - навести лад в колективі.

- Нещодавно у Дитячій школі мистецтв №2 у колективі виникли розбіжності щодо кандидатів на посаду директора, що спричинило деяку конфліктну ситуацію. Тому проведення такого конкурсу було дуже доречним. У той же час закликав переможницю «виборів» Каріну Крамар навести лад в колективі і об’єднувати викладачів, адже негативна атмосфера не повинна впливати на дітей-вихованців, - резюмував мер.