Новости дня 06.12

Николаевская область вошла в TOP-3 в рейтинге социально-экономического развития среди украинских городов по итогам I полугодия 2019

09 октября 2019, 12:07 681
Николаевская область вошла в TOP-3 в рейтинге социально-экономического развития среди украинских городов по итогам I полугодия 2019 Фото № 0 Николаевская область вошла в TOP-3 в рейтинге социально-экономического развития среди украинских городов по итогам I полугодия 2019 Фото № 1

По итогам I полугодия 2019 года Николаевская область - третья среди областей в рейтинге социально-экономического развития.

В сообщении Пресс-службы Николаевской ОГА говорится:

Миколаївська область – третя серед областей у рейтингу соціально-економічного розвитку за підсумками І півріччя 2019 року.

Про це повідомляє заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Кушнір.

Рейтинг соціально-економічного розвитку формується на основі показників областей по шістьом різним напрямкам, а саме: економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури, відновлювальна енергетика та енергоефективність. За розрахунками інтегральної рейтингової оцінки за підсумками першого півріччя цього року Миколаївська область посіла загальне 3 місце за всіма показниками.

«Миколаївська область значно покращила свої позиції в рейтингу соціально – економічного розвитку серед областей України, поступившись місцем лише Києву та Дніпропетровщині. Це свідчить про постійний розвиток області та блискучий підсумок I півріччя 2019 року. Переконаний, що подальші зміни, які відбуватимуться, тільки зміцнять та посилять позиції регіону», - висловлює упевненість Олександр Кушнір.

Подписаться Поделиться Твитнуть Обсудить
Комментарии (0)
Имя *
Комментарий *