Новости дня 18.02
09.08.2019 08:00 1010

Николаевская область готовится к масштабным учебным сборам с резервистами и военнообязанными

Николаевская область готовится к масштабным учебным сборам с резервистами и военнообязанными Фото № 0

На базе Николаевской областной государственной администрации состоялось совместное совещание, целью которой было взаимодействие между органами государственной власти и военными комиссариатами Николаевской области по проведению учебных сборов с резервистами и военнообязанными, которые предназначены для формирования подразделений отдельной бригады территориальной обороны.

В сообщении Группа морально-психологического обеспечения и связей с общественностью Николаевского областного военного комиссариата говорится:

Захід пройшов за ініціативи військового комісара Миколаївського ОВК полковника Сергія Іванова, за участю першого заступника голови Миколаївської ОДА, посадових осіб Миколаївського ОВК, військових комісарів районних (міських) військових комісаріатів, голів міських та районних державних адміністрацій.

Відкриваючи нараду заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділу Миколаївського ОВК наголосив на тому, що проведення навчальних зборів потребує відповідальності та належної організації на всіх рівнях.

 

«Це наймасштабніші збори для Миколаївської області. Раніше ми зазвичай приймали лише кілька сотень резервістів. Нині йдеться про тисячі, яких швидко потрібно поставити на всі види забезпечення, переодягнути, нагодувати та встигнути виплатити матеріальні кошти. Для нас це новий досвід. Тому необхідно з усією відповідальністю підійти до питання комплектування бригади територіальної оборони» - акцентував полковник Віталій Куліш.

 

Виконуючий обов’язки голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бонь зазначив:

 

«Наша головна задача – це виробити єдині погляди на порядок підготовки та ведення територіальної оборони та підвищити злагодженість у роботі штабів територіальної оборони, рівень взаємодії між органами державної влади та органами військового управління».

 

Підводячи підсумки роботи полковник Віталій Куліш виразив подяку представникам органів державної влади за конструктивний діалог та підтримку у вирішення нагальних питань.