12.09.2019 07:00 1005

На территории Балабановского лесного урочища произошел пожар на большой площади

На территории  Балабановского лесного урочища  произошел пожар на большой площади Фото № 0 На территории  Балабановского лесного урочища  произошел пожар на большой площади Фото № 1 На территории  Балабановского лесного урочища  произошел пожар на большой площади Фото № 2 На территории  Балабановского лесного урочища  произошел пожар на большой площади Фото № 3

На спецлинию «101» поступила информация о пожаре на территории Балабановского лесного урочища ГП «Николаевское лесоохотничье хозяйство».

В сообщении ГУ ГСЧС Украины в Николаевской области говорится:

До гасіння пожежі залучались чергові відділення 4, 5 державних пожежно-рятувальних частин, чергова зміна оперативно-координаційного центру, автомобіль підвищеної прохідності УРАЛ-375 аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

На місці також працювали працівники лісгоспу, об’єктові пожежні команди ТОВ «МСП Ніка-Тера» та СП “Ольвія”. Пожежа локалізована спільними зусиллями вогнеборців, лісників та пожежних команд i ліквідована на площі 3 га (0,5 гектара — верхового), її ймовірна причина — підпал.

Загалом до гасіння залучалось 10 одиниць техніки та 56 осіб, з них 7 одиниць техніки та 40 осіб Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Смотрите видео на канале «MYKOLAIV DSNS» в YouTube