01.10.2018 06:30 1272

На следующий год область финансово поддержит кинофестиваль «Громадський проектор», ставший николаевским достоянием

В 2019 году Николаевская областная власть поддержит фестиваль кино «Громадський проектор» и предусмотрит финансирование на него по программе из областного бюджета. Об этом заявил губернатор Николаевской области Алексей Савченко во время открытия кинофестиваля.

Ми, як обласна державна адміністрація, долучилися до цього заходу. Від мене, як від голови ОДА, буде започаткована спеціальна премія в рамках фестивалю “Громадський проектор”. На наступний рік ми розробимо спеціальну програму для підтримки цього фестивалю, щоб він був більш масштабним і масовим. Я вважаю, що сьогодні ми можемо собі дозволити підтримувати такі фестивалі, які самі заявили про себе, як про миколаївське надбання, - сказав голова Миколаївської ОДА.

В сообщении Николаевской облгосадминистрации говорится:

Окрім того, Олексій Савченко зі сцени згадав українського режисера Олега Сенцова, який зараз знаходиться у російській в’язниці і запропонував у його підтримку всім залом виконати Гімн України.

«Хочу згадати Олега Сенцова, який сьогодні, своїм подвигом, своїм вчинком показує, що Україна сьогодні непереможна нація і непереможна країна», - заявив Олексій Савченко.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал @nikolaev24com