Новости дня 28.05
15.04.2019 08:00 362

Алексей Савченко: «Николаевская область защитила проекты, которые получат финансовую поддержку за счет средств ГФРР

Николаевская область Николаевщина защитила три проекта, которые получат финансовую поддержку за счет средств Государственного фонда регионального развития и будут реализованы в ближайшее время.

В сообщении Николаевской ОГА говорится:

А саме - капітальний ремонт радіологічного корпусу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру, будівництво басейну для плавання збірного типу у Баштанці, реконструкція Воскресенської ЗОШ на Вітовщині. Про це повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

За його дорученням заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи взяв участь у засіданні комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку під головуванням віце-прем`єр-міністра Геннадія Зубка.

Так, Миколаївщина захистила три проекти, які отримають фінансову підтримку і будуть реалізовані найближчим часом:

- Капітальний ремонт радіологічного корпусу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Миколаївської обласної ради. Загальна вартість - 81,7 млн грн. Проект передбачає проведення капітального ремонту та оснащення медзакладу сучасним дороговартісним обладнанням, зокрема, гамма-терапевтичним апаратом для проведення дистанційної променевої терапії у комплексі з супровідним обладнанням.

- Будівництво басейну для плавання збірного типу у Баштанці. Загальна вартість - 63,9 млн грн.

- Реконструкція Воскресенської ЗОШ на Вітовщині. Загальна вартість - 19,3 млн грн. Проект передбачає заходи щодо надійності та безпеки експлуатації будівлі, захист будівлі та конструкцій від корозії, блискавкозахист та заземлення, а також утеплення фасаду та реконструкцію мереж електропостачання.

«Нагадаю, що раніше вже було підтримано проекти з будівництва насосної станції по вул. Кам'яномостівській в місті Первомайську, а також реконструкції та технічного переоснащення радіотехнічних засобів посадки Миколаївського міжнародного аеропорту», - резюмував Олексій Савченко.